درباره ما

همزمان با تاسیس شرکت صنعت امن در سال 1384 این شرکت اقدام به انعقاد قرارداد با شرکت Castle کره جنوبی به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش در ایران نمود. با توجه به گستردگی بازار سیستم های نظارت تصویری و همچنین پتانسیل مجموعه صنعت امن، این شرکت سایر برندها را به سبد کالای خود اضافه کرد ( از جمله این برند ها میتوان به MegaVision و Cortech اشاره کرد.) پس از گذشت چند سال با توجه به ایجاد شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده در سطح کشور، این شرکت مجموعه ای جدید با نام همگام صنعت را جهت پوشش سایر سطوح بازار تاسیس و جهت نمایش و ارائه کالا به همکاران و مصرف کنندگان محترم فروشگاه دائمی صنعت امن واقع در منطقه جمهوری را افتتاح نمود.

سهم برندها در شبکه فروش صنعت امن

سابقة حضور فعال شرکت صنعت امن در این بازار و همکاری با کادر فنی و فروش ورزیده که تجارب ارزشمندی را از اوائل دهه 1380 با ارائه خدمات فنی و فروش جهت سیستم های نظارت تصویری نموده است. لازم به ذکر است عمده فعالیت شرکت در جهت تامین کالا، ارائه خدمات گارانتی و همچنین پشتیبانی فنی همکاران در پروژه های مختلف می باشد. مفتخریم با ارائه بیش از 15 هزار قطعه دوربین و دستگاه ضبط در سال، جزو برترین های این صنعت در تعدد و تنوع کالا می باشیم.

10%

Dahua

10%

Plus

25%

Megavision

55%

Castle

نمایشگاه ها و مجلات

حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی، ارائه کالا با کیفیت، ارائه خدمات پس از فروش عالی باعث حسن شهرت جهانی این شرکت و حفظ این جایگاه شده است. شرکت صنعت امن از تأمین نیازهای نظارتی بسیاری از سازمانها و صنایع کشور از جمله پروژه های نظامی، صنعت برق ، فولاد ، گاز ، نفت ، پتروشیمی ، کارخانجات و ... سربلند بیرون آمده است.

مجله سیبا شهر

مجله سیبا شهر

مجله حفاظت ساختمان

نمایشگاه ایپاس 2015

شرکت صنعت امن


  • آدرس : خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی
  • کوچه شهرتاش پلاک 70 واحد 4
  • 88518080
  • Email: info@sanat-amn.com