• + (98) 21-8851-8080
  • شنبه تا چهارشنبه : 9:00 صبح - 5:00 بعد از ظهر پنج شنبه 9:00 صبح تا 13:00 بعد از ظهر
سوئیچ شبکه یوتپو

معرفی سوئیچ های شبکه یوتپو

شرکت UTEPO به عنوان بزرگترین تولید کننده سوییچ های شبکه و اختصاصی نظارت تصویری (دوربین مدار بسته) در چین یکی از تامین کنندگان تجهیزات مجموعه صنعت امن است که محصولات با کیفیت و اختصاصی خود را که قابلیت رقابت با برند های اول بازار IT می باشد را به صورت انحصاری و از کانال فروش صنعت امن در اختیار بازار ایران قرار داده است.


تعدادی از نکات فنی کلیدی که می توان در سوییچ شبکه UTEPO اشاره کرد

کلیدCCTV که در سوییچ هایUTEPO تعبیه شده است یا اجرای یک VLAN بندی داخلی و جدا کردن اتصال Downlink های سوییچ از یکدیگر باعث افزایش ارسال داده و برق در بستر شبکه (POE) حدوداً 50% بیش از حالت معمول می شود.(به طور مثال اگر در حالت عادی DEFAULT با کابل Cat5 بتوانیم 50 متر کابل کشی با رعایت کیفیت کار انجام دهیم ، با استفاده از این کلید این مقدار به 75 متر افزایش می یابد)

  • 1-سوییچ POE تا 15.4W، POE+ تا 30W وPOE++ تا60W توان خروجی واقعی را در اختیار شما می گذارند که این توان خروجی در تمام پورت های خروجی قابل دسترس و گارانتی است.
  • 2-سوییچ های UTEPO از 6 تا 30 کیلو ولت آنتی شوک هستند (ضد صاعقه)
  • 3-همچنین در نوسان دمای -40oC تا +70oC به بهترین شکل ممکن کار می کنند. ضمنا سوییچ یوتپو قدرت کار در رطوبت 5 تا 95 درصد را دارند.

مجموعه صنعت امن پس از در یافت ISO در زمینه تولید قطعات الکترونیک و با کسب امتیاز تولید از تامین کننده اصلی (شرکت UTEPO ) اقدام به تولید سوییچ با برند ساخت ایران نموده که در پروژه های ملی ، دولتی و نظامی بزرگی استفاده می شوند. از دیگر موارد قابل بیان درباره این محصول می توان به تنوع آن اشاره کرد، که این تنوع به شما کمک می کند که با توجه به نیاز خود سوییچ شبکه مورد نظر را انتخاب کنید. موارد اصلی که این تنوع را در سوئیچ ها ایجاد می کنند تعداد پورت های UPLINK و DOWNLINK است. در زیر شما می توانید فایل مشخصات فنی محصولات یوتپو را دانلود کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه جستجوی محصولات وب سایت و فیلتر نمودن به بهترین انتخاب خود دست یابید.

سوییچ های UTEPO دارای طول عمر کارکرد بالا و بدون افت توان خروجی یک گزینه مناسب جهت استفاده در پروژه های شبکه نظارت تصویری (دوربین مداربسته تحت شبکه) می باشند.

سوئیچ شیکه UTEPO

تنوع سوئیچ های شبکه یوتپو

فیلم تبلیغاتی شرکت UTEPO

در این ویدیو شما توضیحاتی در رابطه با شرکت یوتپو را مشاهده فرمایید.توضیحات فنی سوئیچ های UTEPO

در این ویدیو که توسط کارخانه UTEPO آماده شده است ، شما می توانید از طریقه کار کرد این سوئیچ ها برای استفاده در پروژه های دوربین مدار بسته آگاه شود.(function(m,a,i,l,e,r){ m['MailerLiteObject']=e;function f(){ var c={ a:arguments,q:[]};var r=this.push(c);return "number"!=typeof r?r:f.bind(c.q);} f.q=f.q||[];m[e]=m[e]||f.bind(f.q);m[e].q=m[e].q||f.q;r=a.createElement(i); var _=a.getElementsByTagName(i)[0];r.async=1;r.src=l+'?'+(~~(new Date().getTime()/10000000)); _.parentNode.insertBefore(r,_);})(window, document, 'script', 'https://static.mailerlite.com/js/universal.js', 'ml'); var ml_account = ml('accounts', '802947', 'k8q6w1p8y4', 'load');